2014. június 20., péntek

Köröm


Sziasztok! :)
Nyár van ezért gondoltam beszerzek pár új körömlakkot. 3 lakkot szereztem be, egy QY márkájú alap/fedőlakkot, és 2 db Rose Nails-es lakkot. És hát tesztelgettem őket, itt az eredmény :)!






Tehát így néz ki, egy átlagos alap,- illetve fedőlakk :). Könnyű vele dolgozni, és eléggé gyorsan szárad. Kb. 1 vagy másfél perc alatt megszárad, ami szerintem nagyon jó, mert nem sok idő. :)







Értékelném:
Száradási idő: eléggé gyors 10/9, 5
Ecset: kicsi, de ha felviszem vele a lakkot akkor az egész ujjamat beteríti. :) 10/10Hát igen.. az ecsete egyszerűen nagyszerű.:D Itt elég aprónak látszik, mert az is, de a használata nagyon könnyű, és gyors.:)
Fedése: mivel ez egy alaplakk nem kell fednie.:)
Mennyiség:18ml
Ár: 250Ft. (ez nagyon olcsó, és kellemesen csalódtam benne :) )  10/10
Nekem ez a fedő/alap lakk 10/10-et érdemel! :D


 Tehát vettem egy piros Rose Nail lakkot. Én azt hittem az elején, hogy mivel olcsó volt ( 260Ft ) ezért olyan is, de nem. Egy rétegben is tökéletesen fed, és én nekem nagyon bejön. Ugye jön a nyár bejönnek az élénk színek, és ez tökéletes lesz, akár strandra, vagy csak egy laza kutya sétáltatásra.:)




Én ezt a lakkot a ,,rose 02"-es árnyalatban vettem meg.
Tudom, tudom.. nincs gyönyörűen kifestve, de én magamnak nem tudom olyan szépen. Tehát egy rétegben is csodálatos a fedése mint ahogy láthatjátok! :) 



Értékelném:

Száradási idő: nem olyan gyors mint a QY lakké, de nem vészes.:) 10/9
Ecset: elég nagy, de ettől függetlenül nekem pont beterítette a körmömet. 10/10
Fedése: Már első rétegben tökéletesen fed, mint ahogy láthatjátok a képeken! :) 10/10
Mennyiség:12ml
Ár: 260Ft. (szintén nagyon olcsó, egy ilyen minőségű lakkért)
Nekem ez a  lakk 10/9,5-öt érdemel! :D



És vettem még egy gyönyörű szép kék színű Rose Nail lakkot, mivel a kék a kedvenc színem, ezért nyárra sem maradhatott ki egy kék körömlakk.:) Ezt a körömlakkot is viselhetem szinte bárhol.:) Nagyon szeretem és a fedésétől egyszerűen elvagyok ájulva *-*.
Én ezt a ,,04"-es árnyalatban szereztem be! :) 




Nincs gyönyörűen kifestve mivel ez a jobb kezem ! :) 

Értékelném:
Száradási idő: nem vészes.:) 10/9
Ecset: elég nagy, de ettől függetlenül nekem pont beterítette a körmömet. 10/10
Fedése: Már első rétegben tökéletesen fed, mint ahogy láthatjátok a képeken! :) 10/10
Mennyiség:12ml
Ár: 260Ft. :)
Nekem ez a  lakk 10/9,5-öt érdemel! :D

Ez lett volna a mai poszt!: ) 
Remélem hasznos volt ♥
Puszi Fanny ♥

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése