Sziasztok! :)
Nyár van ezért gondoltam beszerzek pár új körömlakkot. 3 lakkot szereztem be, egy QY márkájú alap/fedőlakkot, és 2 db Rose Nails-es lakkot. És hát tesztelgettem őket, itt az eredmény :)!

Tehát így néz ki, egy átlagos alap,- illetve fedőlakk :). Könnyű vele dolgozni, és eléggé gyorsan szárad. Kb. 1 vagy másfél perc alatt megszárad, ami szerintem nagyon jó, mert nem sok idő. :)
Értékelném:
Száradási idő: eléggé gyors 10/9, 5
Ecset: kicsi, de ha felviszem vele a lakkot akkor az egész ujjamat beteríti. :) 10/10Hát igen.. az ecsete egyszerűen nagyszerű.:D Itt elég aprónak látszik, mert az is, de a használata nagyon könnyű, és gyors.:)
Fedése: mivel ez egy alaplakk nem kell fednie.:)
Mennyiség:18ml
Ár: 250Ft. (ez nagyon olcsó, és kellemesen csalódtam benne :) ) 10/10
Nekem ez a fedő/alap lakk 10/10-et érdemel! :D
Száradási idő: eléggé gyors 10/9, 5
Ecset: kicsi, de ha felviszem vele a lakkot akkor az egész ujjamat beteríti. :) 10/10Hát igen.. az ecsete egyszerűen nagyszerű.:D Itt elég aprónak látszik, mert az is, de a használata nagyon könnyű, és gyors.:)
Fedése: mivel ez egy alaplakk nem kell fednie.:)
Mennyiség:18ml
Ár: 250Ft. (ez nagyon olcsó, és kellemesen csalódtam benne :) ) 10/10
Nekem ez a fedő/alap lakk 10/10-et érdemel! :D
Tehát vettem egy piros Rose Nail lakkot. Én azt hittem az elején, hogy mivel olcsó volt ( 260Ft ) ezért olyan is, de nem. Egy rétegben is tökéletesen fed, és én nekem nagyon bejön. Ugye jön a nyár bejönnek az élénk színek, és ez tökéletes lesz, akár strandra, vagy csak egy laza kutya sétáltatásra.:)

Tudom, tudom.. nincs gyönyörűen kifestve, de én magamnak nem tudom olyan szépen. Tehát egy rétegben is csodálatos a fedése mint ahogy láthatjátok! :) Értékelném:
Száradási idő: nem olyan gyors mint a QY lakké, de nem vészes.:) 10/9
Ecset: elég nagy, de ettől függetlenül nekem pont beterítette a körmömet. 10/10
Fedése: Már első rétegben tökéletesen fed, mint ahogy láthatjátok a képeken! :) 10/10
Mennyiség:12ml
Ár: 260Ft. (szintén nagyon olcsó, egy ilyen minőségű lakkért)
Nekem ez a lakk 10/9,5-öt érdemel! :D
![]() |
Én ezt a ,,04"-es árnyalatban szereztem be! :)
Nincs gyönyörűen kifestve mivel ez a jobb kezem ! :)
Értékelném:
Száradási idő: nem vészes.:) 10/9
Ecset: elég nagy, de ettől függetlenül nekem pont beterítette a körmömet. 10/10
Fedése: Már első rétegben tökéletesen fed, mint ahogy láthatjátok a képeken! :) 10/10
Mennyiség:12ml
Ár: 260Ft. :)
Nekem ez a lakk 10/9,5-öt érdemel! :D
Ez lett volna a mai poszt!: )
Remélem hasznos volt ♥
Puszi Fanny ♥





